"Silna Biało-Czerwona" - Pani Poseł Małgorzata Gosiewska o Święcie Wojska Polskiego

W dniu dzisiejszym, w barwach naszej narodowej flagi obchodzimy jedno z najważniejszych świąt dla wszystkich Polaków - Święto Wojska Polskiego. Hasło tegorocznych obchodów, "Silna Biało-Czerwona", oddaje esencję tego dnia - moc, duma i radość, jakie towarzyszą nam, patrząc na rozwój i wzrost polskiej armii.

To z pewnością szczególny czas, w którym polska armia zyskuje na sile, unowocześnia swój sprzęt, doskonali umiejętności swoich żołnierzy i przygotowuje się do pełnienia coraz ważniejszych zadań. Widoczne to było w tegorocznej defiladzie, podczas której mieliśmy okazję zobaczyć nowy, nowoczesny sprzęt, który będzie stanowił solidne wsparcie dla naszych żołnierzy.

Również inne państwa dostrzegają modernizację i wzrost potencjału naszej armii. Nasze wysiłki w kierunku zapewnienia bezpieczeństwa nie tylko na terenie kraju, lecz także w szerszym kontekście regionalnym, spotykają się z uznaniem i wsparciem ze strony partnerów międzynarodowych.

W ciągu ostatnich ośmiu lat, nasza ojczyzna doświadczyła okresu odbudowy sił zbrojnych oraz wzmocnienia bezpieczeństwa. Pani Poseł Małgorzata Gosiewska podkreśla, że nasza determinacja w tym zakresie nie wygasa. Bezpieczeństwo Polaków jest priorytetem, który nadal będzie realizowany. Silna armia stanowi gwarancję naszej niepodległości oraz stabilności w zmiennym i wymagającym otoczeniu międzynarodowym.

W tym wyjątkowym dniu, pragniemy złożyć serdeczne życzenia wszystkim żołnierzom. Życzymy im satysfakcji i ogromnej dumy ze służby w imię Rzeczypospolitej. To dzięki ich poświęceniu, zaangażowaniu i odwadze możemy spokojnie patrzeć w przyszłość.

Wraz z hasłem "Silna Biało-Czerwona", podkreślamy naszą determinację w budowaniu potężnej i nowoczesnej armii, gotowej bronić naszej ojczyzny oraz wspierać stabilność w regionie. Dziś świętujemy nie tylko militarny wysiłek, ale także ducha narodowej jedności i wspólnoty. Życzymy wszystkim Polakom pięknego Święta Wojska Polskiego oraz niech to święto przypomina nam, jak ważne jest dążenie do bezpieczeństwa i suwerenności naszej ojczyzny.


« powrót
Dane kontaktowe
Biuro Poselskie
Małgorzaty Marii Gosiewskiej
ul. Żelazna 75, 00-867 Warszawa
e-mail: biurozelazna@gmail.com
tel.: +48 22 620 28 58
Biuro czynne
Od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 15:00
w godz. od 15:00 do 17:00
prosimy o kontakt pod nr tel.: 505 987 034
Copyright © 2024 Małgorzata Gosiewska  |  Polityka Prywatności