5 Warszawska Olimpiada Seniorów z mocną ekipą z Bielan

Na stadionie przy ul. Marymonckiej, gdzie odbywają się zawody zorganizowane w ramach 5. Warszawskiej Olimpiady Seniorów, miała miejsce oficjalna prezentacja zawodników z poszczególnych dzielnic. Bielańska drużyna najbardziej kolorowa i rozśpiewana, była też najbardziej liczna. Ponad 350 seniorów z Bielan bierze udział w tym sportowym wydarzeniu. To nie tylko znakomita reprezentacja naszej dzielnicy, ale także dowód na to, że duch sportowej rywalizacji nigdy nie gaśnie, niezależnie od wieku.

Wielki aplauz i brawa publiczności towarzyszyły bielańskim seniorom, gdy weszli na stadion. Widok tak wielu aktywnych i pełnych energii osób jest niezwykle inspirujący. To dowód na to, że seniorzy są wspaniałym przykładem dla młodszych pokoleń, zachęcającymi do aktywnego trybu życia i uprawiania sportu przez całe życie.

Przy wsparciu Burmistrza Dzielnicy Bielany, Grzegorza Pietruczuka, Bielańska drużyna wyróżnia się nie tylko liczebnością, ale także zaangażowaniem i pasją. To dzięki wspólnemu wysiłkowi i duchowi współpracy Bielany mogą pochwalić się tak liczną reprezentacją. Burmistrz Pietruczuk może być naprawdę dumny ze swoich reprezentantów, którzy pokazują, że Bielany to dzielnica aktywnych i pełnych życia mieszkańców.

Wszystkim zawodnikom życzymy sukcesów, przede wszystkim jednak dobrej zabawy i satysfakcji. To nie tylko konkurencja, ale również okazja do spotkania się, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych przyjaźni. Sport to nie tylko rywalizacja, ale także integracja i radość płynąca z aktywnego spędzania czasu.

Warszawska Olimpiada Seniorów to wyjątkowe wydarzenie, które pokazuje, że wiek nie jest przeszkodą w osiąganiu sportowych celów i czerpaniu radości z aktywności fizycznej. Dzięki zaangażowaniu seniorów, takim jak nasi bielańscy reprezentanci, możemy śmiało mówić o tym, że sport towarzyszy nam przez całe życie.

Brawo dla drużyny z Bielan! Niech nasz duch sportowej rywalizacji i współpracy trwa nadal, inspirując kolejne pokolenia do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.

« powrót
# GALERIA ZDJĘĆ
Dane kontaktowe
Biuro Poselskie
Małgorzaty Marii Gosiewskiej
ul. Żelazna 75, 00-867 Warszawa
e-mail: biurozelazna@gmail.com
tel.: +48 22 620 28 58
Biuro czynne
Od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 15:00
w godz. od 15:00 do 17:00
prosimy o kontakt pod nr tel.: 505 987 034
Copyright © 2024 Małgorzata Gosiewska  |  Polityka Prywatności