Dzień Ratowników Górskich: Wyrazy Szacunku od Pani Poseł Małgorzaty Gosiewskiej

W dzisiejszym dniu, Pani Poseł Małgorzata Gosiewska pragnie złożyć serdeczne życzenia z okazji Dnia Ratowników Górskich. To wyjątkowy dzień, który upamiętnia trudną i niezwykle ważną pracę tych, którzy nieustraszenie stawiają czoła niebezpieczeństwom, by niesienie pomocy stało się rzeczywistością.

W tym wyjątkowym dniu, skierowana jest gorąca prośba o siłę i wytrwałość w tej trudnej i odpowiedzialnej roli, jaką pełnią Ratownicy Górscy. Ich codzienny trud, poświęcenie i odwaga są bezcennymi cechami, które przynoszą ulgę i wsparcie tym, którzy znaleźli się w trudnych sytuacjach w górach.

Pomoc, którą niosą Ratownicy Górscy, jest nieoceniona. To wysiłek bezinteresowny, często stawiający ich w obliczu niebezpieczeństw i wyzwań, by uratować życie i zdrowie innych. Wielka determinacja i oddanie, które wykazują, zasługują na nasz najwyższy szacunek i uznanie.

Pani Poseł Małgorzata Gosiewska pragnie życzyć, by cały trud i wysiłek wkładany w niesienie pomocy innym przynosił ogromną satysfakcję. Niech każda akcja ratunkowa będzie źródłem zadowolenia i duma z tego, że Wasza praca czyni nasz świat bezpieczniejszym.

Szczególne życzenia kierowane są do Przyjaciół z GOPR Bieszczady. Dziękujemy Wam za to, że jesteście gotowi do działania w każdej chwili, by chronić i pomagać. Niech Wam towarzyszy zdrowie i szczęśliwe powroty z każdej akcji.

Słowa nie są w stanie oddać w pełni tego, jak ważna jest Wasza rola. Ratownicy Górscy, swoją postawą i poświęceniem, stanowią przykład dla nas wszystkich. Kochani, jesteście wspaniali! Wasza praca jest źródłem inspiracji i dumy dla całego społeczeństwa. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ratowników Górskich!

« powrót
Dane kontaktowe
Biuro Poselskie
Małgorzaty Marii Gosiewskiej
ul. Żelazna 75, 00-867 Warszawa
e-mail: biurozelazna@gmail.com
tel.: +48 22 620 28 58
Biuro czynne
Od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 15:00
w godz. od 15:00 do 17:00
prosimy o kontakt pod nr tel.: 505 987 034
Copyright © 2024 Małgorzata Gosiewska  |  Polityka Prywatności