Gala 12-lecia "Gazeta Polska Codziennie" - Nagroda Wolności Słowa dla twórców serialu "Reset"

Dziennikarze i profesjonaliści mediów odgrywają kluczową rolę w naszym społeczeństwie, kształtując opinię publiczną i dostarczając nam rzetelnych informacji. W dniu 12-lecia istnienia "Gazety Polska Codziennie," odbyła się wyjątkowa gala, która nie tylko uczciła tę ważną rocznicę, ale także uhonorowała tych, którzy wybitnie przyczynili się do wolności słowa i prawdy. Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska nie szczędziła słów uznania i podziękowań wobec autorów serialu "Reset" oraz wszystkich pracowników periodyku za ich trudną pracę, odwagę i rzetelność.

Na gali Nagroda Wolności Słowa "Gazety Polskiej Codziennie" została przyznana dwóm wybitnym osobom - Michałowi Rachońowi oraz prof. Sławomirowi Cenckiewiczowi, twórcom serialu "Reset". To niezwykle istotne wyróżnienie, które symbolizuje ważność ich pracy i ich odwagę w pokazywaniu prawdziwego oblicza III RP. "Reset" to produkcja, która nie tylko przyciągnęła uwagę widzów, ale także wywołała ważne dyskusje na temat współczesnych wydarzeń i przeszłości Polski. Nagroda ta to zasłużone uznanie dla twórców, którzy poprzez swoją twórczość przyczynili się do głębszego zrozumienia historii i teraźniejszości naszego kraju.

Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska w liście, którym zwróciła się do uczestników gali, podkreśliła, że "Gazeta Polska Codziennie" to nie tylko gazeta, to środowisko ludzi, którzy zgromadzeni są wokół tych samych idei i wartości. To miejsce, gdzie nie tylko znajdziemy wspaniałe dziennikarskie osobowości, ale także znakomitych profesjonalistów. Dziennikarstwo to zawód wyjątkowy, który wymaga rozległej wiedzy, wnikliwego spojrzenia, głębokiej refleksji i błyskotliwego talentu. To zawód, którym można wpływać na kształtowanie opinii publicznej, świadomie kształtować debatę i współtworzyć rzeczywistość.

Warto podkreślić, że "Gazeta Polska Codziennie" to nie tylko źródło informacji, to także aktywny uczestnik życia publicznego. Dziennikarze periodyku nie pozostają biernymi obserwatorami, lecz komentatorami i kreatorami codziennej rzeczywistości. Ich praca to nie tylko raportowanie wydarzeń, ale także ich analiza i komentowanie. To wkład w budowanie obywatelskich postaw i odpowiedzialności społecznej.

W dobie dezinformacji, rola dziennikarzy staje się jeszcze ważniejsza. Dziennikarze muszą zmagać się z trudnym wyzwaniem w postaci rozprzestrzeniania się fałszywych informacji. To wymaga nie tylko fachowej wiedzy, ale również odporności psychicznej i fizycznej. Dlatego też doceniamy nie tylko ich pracę, ale także ich oddanie prawdzie i rzetelności w przekazywaniu treści.

Małgorzata Gosiewska podziękowała wszystkim pracownikom "Gazety Polska Codziennie" za codzienną pracę, wnikliwe oceny oraz dbałość o prawdę. Życzyła im dalszego rozwoju i wielu zawodowych sukcesów. To słowa uznania, które potwierdzają, że dziennikarstwo to nie tylko zawód, to także misja, która ma ogromne znaczenie dla naszego społeczeństwa.

Gala 12-lecia "Gazeta Polska Codziennie" i Nagroda Wolności Słowa to wyjątkowe wydarzenie, które podkreśla ważność dziennikarzy i profesjonalistów mediów w dzisiejszym świecie. To także okazja do zastanowienia się nad znaczeniem wolności słowa i roli mediów w naszym społeczeństwie. Dziękujemy "Gazecie Polskiej Codziennie" za ich trudną i niezwykle ważną pracę.

« powrót
# GALERIA ZDJĘĆ
Dane kontaktowe
Biuro Poselskie
Małgorzaty Marii Gosiewskiej
ul. Żelazna 75, 00-867 Warszawa
e-mail: biurozelazna@gmail.com
tel.: +48 22 620 28 58
Biuro czynne
Od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 15:00
w godz. od 15:00 do 17:00
prosimy o kontakt pod nr tel.: 505 987 034
Copyright © 2024 Małgorzata Gosiewska  |  Polityka Prywatności