Piknik Wielokulturowy w Parku Olszyna – Święto Bielan i Wspólnoty

W miniony weekend Bielany zamieniły się w centrum kulturalnej i społecznej aktywności, a to za sprawą wyjątkowego wydarzenia - Pikniku Wielokulturowego w Parku Olszyna. To jedno z tych dni, które na długo zapadną w pamięć mieszkańców i odwiedzających Bielany.

Bliska memu sercu dzielnica Bielany nigdy nie zawodzi! To zdanie wypowiedziane przez wicemarszałek Sejmu Małgorzatę Gosiewską oddaje ducha tej niesamowitej imprezy. Bielany to nie tylko miejsce na mapie Warszawy, to przede wszystkim wspólnota ludzi o różnych kulturach, tradycjach i historiach. Piknik Wielokulturowy jest doskonałym przykładem tego, jak mieszkańcy Bielan potrafią razem świętować i budować wspólną przyszłość.

Niesamowite koncerty, mnóstwo atrakcji, ciepła atmosfera i rozmowy z Wami!

Piknik Wielokulturowy to nie tylko okazja do wspólnego biesiadowania, ale także platforma do kulturalnej wymiany doświadczeń. Koncerty z różnych zakątków świata zachwycały słuchaczy, a liczne atrakcje przygotowane dla najmłodszych uczestników imprezy były gwarancją uśmiechu na ich twarzach.

Najważniejsze jednak, że piknik był okazją do bezpośrednich rozmów z mieszkańcami. To właśnie te osobiste spotkania i wymiana poglądów stanowią fundament wspólnoty, która Bielany tak bardzo charakteryzuje.

Działamy i nie zwalniamy tempa! Razem zwyciężymy! Słowa te podkreślają determinację i zaangażowanie Małgorzaty Gosiewskiej oraz całego zespołu, który pracuje nad rozwojem Bielan i Polski. Piknik Wielokulturowy to także doskonała okazja do zaprezentowania planów i projektów, które mają na celu jeszcze bardziej umacniać naszą wspólnotę.

Dziękuję p. Grzegorz Pietruczuk - Burmistrz Dzielnicy Bielany za niesamowitą organizację tego wydarzenia!

Na koniec warto podziękować osobie, która stoi za organizacją tego wyjątkowego pikniku. To właśnie Burmistrz Dzielnicy Bielany, p. Grzegorz Pietruczuk, zasługuje na uznanie za wspaniałą organizację tego wydarzenia. Jego praca i zaangażowanie przyczyniły się do tego, że Piknik Wielokulturowy w Parku Olszyna stał się takim sukcesem.

Piknik Wielokulturowy w Parku Olszyna to wydarzenie, które przypomina nam o sile wspólnoty i różnorodności. To święto Bielan, które daje nadzieję na jeszcze lepszą przyszłość naszej dzielnicy i naszego kraju. Niech te wspomnienia i doświadczenia z tego dnia inspirują nas do dalszej pracy na rzecz jedności i rozwoju.

« powrót
# GALERIA ZDJĘĆ
Dane kontaktowe
Biuro Poselskie
Małgorzaty Marii Gosiewskiej
ul. Żelazna 75, 00-867 Warszawa
e-mail: biurozelazna@gmail.com
tel.: +48 22 620 28 58
Biuro czynne
Od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 15:00
w godz. od 15:00 do 17:00
prosimy o kontakt pod nr tel.: 505 987 034
Copyright © 2024 Małgorzata Gosiewska  |  Polityka Prywatności