Razem ZWYCIĘŻYMY!

Kochani!

Nie ma czasu na zwolnienie tempa, nie ma chwili do stracenia! Dlatego też chciałabym podziękować wam wszystkim za wasze wsparcie i zaangażowanie. Wasza energia i determinacja są naszą siłą napędową, a wasze dobre serca są źródłem naszej nieustającej nadziei. Jestem wdzięczna za wasze zaufanie i oddanie sprawie, którą razem starannie budujemy.

Jednakże, aby osiągnąć nasz wspólny cel, potrzebujemy waszej pomocy jeszcze bardziej. Dlatego apeluję do was, drodzy przyjaciele, którzy jesteście gotowi wesprzeć naszą misję, byśmy mogli razem osiągnąć sukces w tych ważnych wyborach.

Jeśli mieszkacie na terenie Warszawy, proszę was o wywieszenie baneru lub plakatu na swoim balkonie, płocie lub posesji prywatnej. To prosty gest, który może pomóc w dotarciu do wielu ludzi i podzieleniu się naszym przesłaniem.

Jeśli jesteście gotowi do działania, potrzebujemy wolontariuszy do rozprowadzania ulotek i materiałów wyborczych. Wasza pomoc może znacząco wpłynąć na nasze wysiłki.

Aby się skontaktować i dołączyć do naszego zespołu, prosimy dzwonić pod numer: 

505 987 034 .  

Wasza inicjatywa i zaangażowanie są nieocenione.

Dziękuję, że jesteście z nami, że wspólnie budujemy przyszłość, którą pragniemy dla naszej Polski. Wasza wsparcie napawa mnie ogromnym wdzięcznością i daje mi siłę do dalszej pracy.

Razem ZWYCIĘŻYMY!

Małgorzata Gosiewska miejsce 2 lista PiS okręg 19 Warszawa.

« powrót
Dane kontaktowe
Biuro Poselskie
Małgorzaty Marii Gosiewskiej
ul. Żelazna 75, 00-867 Warszawa
e-mail: biurozelazna@gmail.com
tel.: +48 22 620 28 58
Biuro czynne
Od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 15:00
w godz. od 15:00 do 17:00
prosimy o kontakt pod nr tel.: 505 987 034
Copyright © 2024 Małgorzata Gosiewska  |  Polityka Prywatności