Światowy Dzień Pomocy Humanitarnej: Pani Poseł Małgorzata Gosiewska Dzielnie Pomaga Potrzebującym

W dzisiejszym zglobalizowanym świecie, gdzie wiadomości z różnych zakątków globu docierają do nas w mgnieniu oka, zawsze warto pamiętać o wartości niesienia pomocy tym, którzy znaleźli się w trudnych sytuacjach. Światowy Dzień Pomocy Humanitarnej, obchodzony corocznie 19 sierpnia, przypomina nam o naszym "świętym" obowiązku wspierania bliźnich potrzebujących wsparcia.

W trosce o tych najbardziej potrzebujących, Pani Poseł Małgorzata Gosiewska od 24 lutego 2022 roku poświęciła swoje wysiłki przede wszystkim na rzecz Ukrainy. Wraz z zaangażowaną grupą wolontariuszy oraz przy współudziale instytucji takich jak RARS, GOPR Bieszczady, Orlen, PKP Cargo, ARP, PGE, Urząd Dzielnicy Bielany, Caritas Polska, Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej, Polska Fundacja Narodowa, Fundacja Solidarności Międzynarodowej, Radio Wnet oraz Fundacja na Rzecz Obronności i Bezpieczeństwa Kraju "Żelazny", podjęła ona około 60 transportów humanitarnych. Celem tych akcji było dotarcie z potrzebną pomocą do tych, którzy znajdują się w najtrudniejszych warunkach.

Niewątpliwie nie byłoby to możliwe bez ogromnego zaangażowania wielu instytucji i osób, których wsparcie przyczyniło się do sukcesu tych przedsięwzięć. Bez względu na to, czy pomoc była udzielana w formie finansowej, materialnej czy poprzez osobiste zaangażowanie, każdy gest okazanej dobroci przyczynił się do osiągnięcia celu. Pani Poseł Małgorzata Gosiewska w pełni docenia tę wspólną determinację i jest wdzięczna wszystkim, którzy włączyli się w tę szczytną inicjatywę.

Warto również podkreślić, że pomoc nie ogranicza się jedynie do granic Ukrainy. Wspomagając tych w potrzebie, Pani Poseł nie zapomina także o rodakach, którzy potrzebują wsparcia. Każdego dnia podejmuje się różne działania mające na celu dostarczenie pomocy i ulgi tym, którzy jej potrzebują.

W związku z obchodami Światowego Dnia Pomocy Humanitarnej, Pani Poseł Małgorzata Gosiewska zwraca uwagę na istotność naszych powinności względem drugiego człowieka. Jednocześnie składa wyrazy wdzięczności wszystkim, którzy angażują się w działania na rzecz innych, niezależnie od skali działań. Ten dzień jest dedykowany wszystkim, którzy podjęli wyzwanie niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.

Kończąc swoje przemyślenia, Pani Poseł życzy sobie oraz wszystkim zaangażowanym w te działania wiele sił i energii do kontynuowania działań, które przynoszą nie tylko ogromną satysfakcję, ale również odzwierciedlają naszą wspólną ludzką empatię i solidarność. Wierzy, że każdy wysiłek włożony w niesienie pomocy przynosi nie tylko ulgę potrzebującym, ale także wzmacnia więzi między ludźmi, budując lepszy i bardziej wspierający świat.

Dzięki zaangażowaniu Pani Poseł Małgorzaty Gosiewskiej oraz licznych współpracowników i darczyńców, świat staje się lepszym miejscem, gdzie dobroć i wsparcie mają moc przekształcania życia wielu osób. "Razem możemy więcej" - podsumowując te słowa, warto wziąć je sobie do serca, bo wspólnie możemy zmieniać świat na lepsze.

« powrót
Dane kontaktowe
Biuro Poselskie
Małgorzaty Marii Gosiewskiej
ul. Żelazna 75, 00-867 Warszawa
e-mail: biurozelazna@gmail.com
tel.: +48 22 620 28 58
Biuro czynne
Od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 15:00
w godz. od 15:00 do 17:00
prosimy o kontakt pod nr tel.: 505 987 034
Copyright © 2024 Małgorzata Gosiewska  |  Polityka Prywatności