Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska na Konwencji Wojewódzkiej w Pruszkowie

W ostatnich dniach Polska śledziła z zainteresowaniem wydarzenia polityczne skupione wokół Konwencji Wojewódzkiej w Pruszkowie, która odbyła się w towarzystwie Premiera Jarosława Kaczyńskiego, Prezesa partii Prawo i Sprawiedliwość. Wicemarszałek Sejmu, Małgorzata Gosiewska, wzięła w tym wydarzeniu aktywny udział

"Dziś to my bronimy polskich granic! To my bronimy Europy! Poza Zjednoczoną Prawicą nie ma sił, które byłyby w stanie zagwarantować Polsce rozwój i wolność. Tylko Prawo i Sprawiedliwość jest tego gwarantem!"

Słowa te wypowiedziane przez Prezesa Jarosława Kaczyńskiego podczas Konwencji w Pruszkowie oddają esencję jego przekonań i zaangażowania w sprawy Polski. W obliczu wyzwań, przed jakimi stoi nie tylko nasz kraj, ale także cała Europa, potrzebujemy jedności i determinacji. Jarosław Kaczyński podkreślił wagę jedności na polskiej scenie politycznej, szczególnie w obliczu zagrożeń, które kształtują współczesny świat.

Dla Małgorzaty Gosiewskiej, Prawo i Sprawiedliwość stanowi fundament stabilności i rozwoju Polski. W jej przekonaniu, to właśnie ta partia jest gwarantem polskiej suwerenności, wolności oraz rozwoju gospodarczego. Jej zaangażowanie i determinacja w pracy nad realizacją tego celu są niezaprzeczalne.

Warto zaznaczyć, że Konwencja Wojewódzka w Pruszkowie była ważnym wydarzeniem, które przykuło uwagę wielu Polaków. Różnorodność uczestników, entuzjazm i determinacja, które towarzyszyły temu spotkaniu, były wyraźnym dowodem na to, jak ważne są obecne wydarzenia polityczne dla społeczeństwa.

Razem ZWYCIĘŻYMY! To hasło, które wyraża przekonanie, że tylko wspólnie, zjednoczeni i silni, można osiągnąć sukces. Polska stoi przed wieloma wyzwaniami, ale z odpowiednią determinacją, jednością i pracą, możemy osiągnąć wszystko, co postanowimy.

« powrót
# GALERIA ZDJĘĆ
Dane kontaktowe
Biuro Poselskie
Małgorzaty Marii Gosiewskiej
ul. Żelazna 75, 00-867 Warszawa
e-mail: biurozelazna@gmail.com
tel.: +48 22 620 28 58
Biuro czynne
Od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 15:00
w godz. od 15:00 do 17:00
prosimy o kontakt pod nr tel.: 505 987 034
Copyright © 2024 Małgorzata Gosiewska  |  Polityka Prywatności