Wizyta w Klubie Seniora im. Jana Pawła II na Manhattanie

W ramach swojej wizyty Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska w Nowym Jorku, miała okazję odwiedzić Klub Seniora im. Jana Pawła II przy parafii św. Stanisława Biskupa i Męczennika na Manhattanie. To wyjątkowe miejsce spotkań polskich seniorów, gdzie odbyła się serdeczna rozmowa dotycząca aktualnej sytuacji w Polsce oraz innych istotnych kwestii.

W trakcie spotkania, Pani Gosiewska poruszyła szereg ważnych tematów, mających istotny wpływ na życie Polaków w kraju oraz poza jego granicami.

Bezpieczeństwo i Gospodarka

Jednym z kluczowych aspektów, które znalazły się w centrum dyskusji, była kwestia bezpieczeństwa i sytuacji gospodarczej w Polsce. Poseł podkreśliła, że Polska odnotowuje znaczący rozwój gospodarczy, pomimo wyzwań spowodowanych pandemią i sytuacją na Ukrainie. Polska zdolnie radzi sobie z kryzysami, niezależnie od różnych prób destabilizacji, takich jak kryzys migracyjny na granicy z Białorusią, wywołany przez reżim A. Łukaszenki.

Rola Polski w Międzynarodowym Kontekście

Wicemarszałek Gosiewska podkreśliła również, że Polska w ostatnich latach zdobyła uznanie na arenie międzynarodowej. To nie tylko efekt dynamicznego rozwoju gospodarczego, ale przede wszystkim wyraz naszej postawy wobec Ukrainy. Polska pokazała, że jest krajem otwartym na pomoc i solidarnym, przyjmując uchodźców w swoich domach i sercach, bez konieczności tworzenia obozów dla uchodźców wojennych.

Wsparcie dla Seniorów

Polityka senioralna stanowiła ważny element rozmowy. Wicemarszałek Sejmu przypomniała o nowych programach społecznych wprowadzonych w Polsce przez partię Prawo i Sprawiedliwość, skierowanych do seniorów. Dzięki takim inicjatywom, seniorzy otrzymują bezpłatne leki, wyższe emerytury oraz dodatkowe świadczenia. Polityka senioralna jest niezmiernie istotnym obszarem polityki, ponieważ to właśnie seniorowie tworzą historię i kształtują przyszłość kraju.

Duma z Polski

Małgorzata Gosiewska z dumą podkreśliła swoją przynależność do Polski i możliwość reprezentowania naszego kraju. Polska to kraj bogaty w historię, kulturę i wartości, który zasługuje na szacunek na całym świecie.

Zachęta do Aktywności Społecznej

Na zakończenie spotkania, Wicemarszałek Sejmu, Poseł Małgorzata Gosiewska, zachęciła seniorów do aktywnego uczestnictwa w wyborach i referendum. Ich głos ma ogromne znaczenie dla kształtowania przyszłości Polski, dlatego udział w demokratycznych procesach jest niezmiernie ważny.

Wizyta Małgorzaty Gosiewskiej w Klubie Seniora im. Jana Pawła II na Manhattanie była okazją do otwartej i serdecznej rozmowy na temat Polski i jej roli w świecie, a także do zachęcenia seniorów do aktywnego udziału w życiu publicznym. To wydarzenie stanowi doskonały przykład wspierania i budowania relacji z Polonią za granicą oraz promowania wartości, które Polskę reprezentują na świecie.

« powrót
# GALERIA ZDJĘĆ
Dane kontaktowe
Biuro Poselskie
Małgorzaty Marii Gosiewskiej
ul. Żelazna 75, 00-867 Warszawa
e-mail: biurozelazna@gmail.com
tel.: +48 22 620 28 58
Biuro czynne
Od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 15:00
w godz. od 15:00 do 17:00
prosimy o kontakt pod nr tel.: 505 987 034
Copyright © 2024 Małgorzata Gosiewska  |  Polityka Prywatności